+90 (462) 325 23 61
info@panekspano.com.tr
turkish english
+90 (462) 325 23 61
Kurumsal
Sertifikalarımız
Haberler
İnsan Kaynakları
Referanslar
İletişim
+90 (462) 325 23 61
turkish english
E-Kataloğumuz
PANEX PANO
PANEX PANO
Paneks Pano 2010 yılında üretime başlamış olup kısa sürede elektrik panoları ve kablo taşıma sistemleri imalatında tüm Türkiye pazarında söz sahibi durumuna gelmiştir. İşletmemiz, bünyesinde 30 kişilik uzman ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
Endüstriyel kalkınma yolunda ilerleyen ülkemizde enerji iletim sistemlerine güven ve dayanıklılığı sağlayacak yardımcı malzemeler üretme misyonuyla firmamız yola çıkmış olup, PANEX markasıyla sektördeki saygın firmalar arasına girmeyi hedeflemektedir.Bu amaçla genç ve uzman kadrosuyla teknolojiyi yakından takip eden AR-GE faaliyetlerine devamlı önem veren bir anlayıştadır.KALİTE POLİTİKAMIZMüşterilerimizin talep etmiş olduğu ürünleri uygun kalitede, zamanında ve ekonomik olarak teslim etmek.Mevcut imkanları zamanla geliştirmek. En yüksek kalitede ürün üretmek.Müşteri ihtiyacını en ekonomik şekilde karşılayacak organizasyon ve teslimi gerçekleştirecek servis ağı ile hizmet vermek.
MEMNUNİYET VE GÜVENLE
Yapılan en iyi yatırımın işe yapılan yatırım olduğu bilincinde, en yeni ekipmanlar ile gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında durmaksızın ilerlemek ve müşteri memnuniyetini, güvenini ön planda tutarak daimi çözüm ortaklığı sağlıyoruz.
Sosyal Medya
© Copyright 2021 All Rights Reserved Paneks Pano Tüm Hakları Saklıdır. Paneks Pano bu sitede yer alan bilgilerde haber vermeksizin değişiklik hakkını saklı tutar.
BİZE ULAŞIN
Aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz.
Bize Ulaşın
   
En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz!